KATEGORIE

bottom
left

BASE & TOP COAT ( Baza + Top ) Lakier nawierzchniowy i podkładowy w jednym 15ml

Produkt w Promocji

Polecany przez eksperta !

Dostępność: Tak

Producent: Sun Flower

Kod Produktu: 0905615

Jednostka: szt.

Zaloguj się, aby zbierać punkty!

Cena netto: 14.63 zł

Cena brutto: 18.00 zł

Cena netto: 9.76 zł

Cena brutto: 12.00 zł

Kupuję

Promocja obowiązuje od 30 Listopada 00:00 do 30 Listopada 00:00 lub do wykorzystania zapasów.

Najnowsza propozycja Sun Flower do naturalnych paznokci.


Base & Top Coat to wielofunkcyjny preparat wzmocniony tytanem, dzięki czemu paznokcie stają się niezwykle mocne i odporne na uszkodzenia. Preparat posiada doskonałą przyczepność do płytki paznokciowej, dlatego jest idealny jako podkład pod powłoki kolorowe. Zapewnia niebywały połysk stając się perfekcyjnym wykończeniem twojego manicure.


 


Base & Top Coat stosowany jako odżywka.


Na odtłuszczoną płytkę paznokciową nanieść warstwę preparatu i pozostawić do wyschnięcia na ok. 2minuty. Po czy nałożyć kolejną warstwę i odczekać 2-3 minuty do całkowitego wyschnięcia. Następnie co dwa- trzy dni aplikować kolejne warstwy. Po tygodniu zmyć i rozpocząć kurację od nowa. Zniszczone paznokcie zostaną niezwykle wzmocnione i odporne na uszkodzenia. Preparat znacząco poprawia również stan rozdwajających się paznokci.


 


Base & Top Coat stosowany jako podkład lub warstwa wykańczająca.


Aplikować jako pierwszą warstwę na naturalną płytkę paznokcia. Powłoka podkładowa zapobiegnie odbarwieniom, ale także zwiększy przyczepność kolejnych warstw. Odczekać ok. 2 minuty w celu wyschnięcia. Zastosować ulubiony kolorowy lakier wg zaleceń producenta. Na koniec zaaplikować ostatnią warstwę w celu uzyskania wspaniałego połysku i zapewnienia ochrony i trwałości manicure.

right

Wszelkie prawa satrzeżone (c) 2010 | Sunflower

Prosklepy.pl - sklepy internetowe