KATEGORIE

bottom
left

Biały Delikatny 7g French Żel UV

Produkt w Promocji

Dostępność: Tak

Producent: Sun Flower

Kod Produktu: 0102202

Jednostka: szt.

Zaloguj się, aby zbierać punkty!

Cena netto: 15.00 zł

Cena brutto: 18.45 zł

Kupuję

Promocja obowiązuje od 30 Listopada 00:00 do 30 Listopada 00:00 lub do wykorzystania zapasów.

 


Żel ten jest stworzony specjalnie dla kobiet eleganckich, które nie afiszują się ze sztucznością paznokci. Szczególnie popularny we Francji i w tzw. wyższych sferach (adwokatki, lekarki, dyrektorki itp.).


Kryjący żel UV- do malowania końcówek "french" i do innych zdobień paznokci sztucznych. Nie stosować bezpośrednio na płytkę. Zaleca się stosowanie żelu podkładowego (Bonder UV) utwardzać w lampie od 2 do 5 min w zależności od ilości żarówek. Zaleca się stosowanie dwóch cienkich warstw zamiast jednej grubej w celu uzyskania pokrycia kolorem. Dokładnie wymieszać przed użyciem aby rozprowadzić pigment, który może osadzać się na dnie.


UWAGA PRODUKT ZMIENIA NAZWĘ NA Żel UV French Delikatny !!!


Skład chemiczny


Polyurethane Acrylate Oligomer,Glycol HEMA-Methacrylate, Hydroxycyclohexyl phenyl ketone, Benzophenone, Violet 2/CI60725,Titanium Dioxide;


Opakowania:W przypadku kontaktu z oczami, preparat może wywołać podrażnienia, które objawiają się łzawieniem, pieczeniem lub zaczerwienieniem oczu.

* Przemyć oczy wodą przez 15 minut i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu ze skórą, preparat może wywołać podrażnienia (zaczerwienienia, swędzenie). Przy dłuższym kontakcie mogą pojawić się na skórze pęcherzyki.

* Zdjąć zabrudzoną odzież, skórę myć przez 15 minut wodą i mydłem, potem opłukać.

W przypadku połknięcia preparat może wywołać podrażnienie przewodu pokarmowego i przełyku.

* W przypadku połknięcie większych ilości preparatu należy skontaktować się z lekarzem.

W przypadku dłuższego wdychania preparatu może wystąpić uszkodzenie układu oddechowego, które objawia się katarem, kaszlem i płytkim oddechem.

* Należy wyjść na świeże powietrze, w przypadku ustania oddechu należy zastosować sztuczne oddychanie i skontaktować się z lekarzem.

Preparat jest łatwopalny!!!
right

Wszelkie prawa satrzeżone (c) 2010 | Sunflower

Prosklepy.pl - sklepy internetowe